Masaż dźwiękiem

Proszę włączyć do swojego pakietu spa sesję masażu dźwiękiem gongów tybetańskich i mis tybetańskich.

Koncerty tybetańskich mis śpiewających i gongów

Koncerty to dźwiękowe sesje relaksacyjne na żywo. Są prostym, ale głębokim sposobem na połączenie się z rdzeniem naszej istoty i dostrojenie naszego ciała na poziomie komórkowym poprzez rezonans. Wibracje wpływają zarówno na nasze ciało emocjonalne, jak i fizyczne. Dźwięki i emocje są ze sobą powiązane, a nasze samopoczucie emocjonalne wpływa na nasze samopoczucie fizyczne. Dźwięki na żywo można porównać do spotkania i picia kawy z przyjacielem na kanapie lub rozmowy przez telefon.

Kąpiel w dźwięku

Koncert terapeutyczny z dźwiękiem gongów i mis śpiewających przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić harmonię, zrelaksować się i wzmocnić procesy samouzdrawiania. Dźwięk gongu skupia całą Państwa uwagę i odsuwa wszelkie emocje. Koncertu doświadczą Państwo w pełni leżąc na macie i owijając się kocem. Ciało może się wtedy głęboko zrelaksować i pozwolić, aby procesy zachodziły naturalnie. Wszystkie blaski i dźwięki gongu przenikają w formie wibracji, jednocząc ciało i ducha. Dźwięk tybetańskich mis śpiewających, kryształowych mis śpiewających i innych instrumentów wspiera to doświadczenie. Nie pozostawia miejsca na chaos myśli w głowie, zaprasza do intymnego kontaktu z kosmiczną przestrzenią, której jesteśmy częścią. Zatęsknią Państwo, gdy dźwięk ucichnie. Poczują Państwo, że chcą więcej i więcej...

Oferujemy go w Emerald Spa jako dodatek do pakietu masaży i sauny. Koncert jest szczególnie idealny dla osób pozostających na noc, ponieważ naprawdę pomoże Państwu zasnąć.

Jeśli nigdy wcześniej nie doświadczyli Państwo kąpieli dźwiękowej, po prostu muszą Państwo spróbować!

Zarezerwuj imprezę

Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby i wymagania. Możemy zorganizować rozrywkę, catering, napoje, saunę i inne atrakcje.