Przez tysiące lat sauny były tradycyjnym sposobem na oczyszczenia, przywrócenie zdrowia, a także miejscem spotkań.

Oferujemy saunę z dwudziestoma miejscami oraz pięcioosobowe jacuzzi, prysznice, strefę relaksu z kominkiem. Spa jest dostępne do użytku prywatnego, na imprezy i wydarzenia.

W każdym tygodniu organizujemy przyjęcia w saunie z tańcem, jedzeniem i napojami oraz saunamistrzem. Serdecznie zapraszamy! Skontaktuj się z nami, aby otrzymać zaproszenie.

Our sauna and jacuzzi are available as part of a package too. Zarezerwuj pokój, masaż, jacuzzi i saunę na romatyczny wieczór lub na małą imprezę dla grupy.

Nasze sauny to „prawdziwe” sauny zgodne z fińskimi tradycjami, co oznacza, że korzysta się z nich nago. Jest to najzdrowszy i najlepszy sposób korzystania z sauny. Jeśli chcesz, możesz zasłonić się ręcznikiem, ale miej na uwadze, że inni korzystający mogą być nago. W czasie sesji w saunie wszystkie części ciała muszą znajdować się na ręczniku tak, aby ciało nie dotykało bezpośrednio drewnianych ławek. Najlepiej przynieść dwa ręczniki. Jeden do siedzenia i jeden do wytarcia się. Po saunie weź zimny prysznic i zrelaksuj się. W razie potrzeby wypożyczamy dodatkowe ręczniki za niewielką opłatą.

Jeśli korzystasz z sauny po raz pierwszy, zapraszamy do odwiedzin lub kontaktu, co pozwoli nam odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Obejrzyj poniższe filmy, aby dowiedzieć się więcej o kulturze i sposobach korzystania z sauny: