Do you have any questions?

_

Zapoznaj się z poniższymi pytaniami, a jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na twoje pytanie, zadzwoń lub wyślij nam wiadomość. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

F.A.Qs

Are you open all the time, for anyone?

Nie, nasze Spa jest nieruchomością prywatną, w związku z czym nasza sauna i jacuzzi są otwarte jedynie podczas wydarzeń i imprez organizowanych przez nas, lub prywatnych imprez organizowanych dla Ciebie (po wcześniejszym umówieniu terminu). Masaże i warsztaty mogą zostać zorganizowane w odpowiadającym Ci czasie. Prosimy o kontakt z wyprzedzeniem w celu ustalenia terminu.

Can we bring our own food and drinks?

Przepraszamy! Nie jest dozwolone spożywanie żadnych posiłków i napojów niezakupionych w Spa. Możemy zapewnić różnorodne napoje, m.in. herbaty, kawy i soki owocowe.

Can we pay upon arrival?

Tak, jest to możliwe, ale aby zarezerwować miejsce na naszych imprezach i innych wydarzeniach o ograniczonej ilości miejsc, zachęcamy do rezerwacji i płatności z dużym wyprzedzeniem. Można zapłacić za masaż na miejscu po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Akceptujemy płatności kartą, gotówką lub przelewem bankowym.

What do we where in the sauna, or at your parties?

Na wszystkich naszych wydarzeniach ubranie jest opcjonalne. Możesz je nosić lub nie w zależności od tego jak czujesz się najlepiej. Nasze sauny to autentyczne fińskie sauny zgodne z tradycją. To zonacza, że odwiedzający są zazwyczaj nago. Jesteśmy miejscem przyjaznym nudystom, niektórzy z gości mogą wybrać pozostanie nago poza sauną.

W saunie nie można mieć na sobie stroju kąpielowego, ale można owinąć się ręcznikiem lub narzutą, jeśli masz na to ochotę. Miej na uwadze, że inni mogą być nago.

Prosimy wszystkich o przyniesienie DWÓCH ręczników. Jednego dużego do siedzenia (w saunie i poza nią) i drugiego do wytarcia się po prysznicu lub jacuzzi. W saunie upewnij się, że twoja skóra nie dotyka drewnianych ławek. Ręcznik powinien znajdować się pod twoim ciałem, plecami i stopami (jeśli dotykają drewna).

Niektórzy dodatkowo ubierają czepek do sauny.

Przeczytaj więcej na temat etykiety w saunie na naszym blogu.

Other Questions

Do you offer accommodation?

Dostępna jest ograniczona ilość pomieszczeń dla par, cztero- i jednoosobowych. Dostępna jest wspólna łazienka. Pomieszczenia nie są ogólnodostępne, dostęp jest przewidziany tylko dla uczestników wydarzeń i imprez. Zarezerwuj miejsce z wyprzedzeniem.

Na tym samym piętrze co sauna, znajduje się wspólna łazienka.

Can we park at the Spa?

Mamy darmowy parking na 4 samochody. Dodatkowe darmowe miejsca parkingowe są dostępne naprzeciwko pobliskiej restauracji oraz przy okolicznych ulicach. Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna jedynie dla pobytów z noclegiem.

Zapytaj nas