Massage types

Terapia masażem jest praktykowana od wieków, oferując liczne korzyści fizyczne i emocjonalne. Kluczowa jest również „atmosfera” , dlatego w Emerald Spa zawsze zachowujemy najwyższe standardy higieny czystości, idealną temperaturę pokojową, świeże zapachy, świeże czyste ręczniki, nową pościel, gamę podgrzewanych olejków do masażu najwyższej jakości, nastrojowe oświetlenie oraz drinki powitalne (dowolnego rodzaju). Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy CIEBIE jako OSOBĘ. Oto krótki przegląd 8 popularnych rodzajów masażu oferowanych przez Emerald Spa, podkreślając ich unikalne cechy i zalety. Możemy również zapewnić pakiet mieszanki lub fuzji różnych rodzajów masaży dla Ciebie i zaoferować pakiety obejmujące prywatną saunę (wewnątrz), jacuzzi (na świeżym powietrzu, w ogrodzie) i noclegi (ze śniadaniem).

Rezerwując dowolny masaż w Emerald Spa, rezerwujesz ekskluzywność, luksus, dzięki czemu będziesz cieszyć się całkowitą prywatnością i dyskrecją. Należy pamiętać o poinformowaniu o wszelkich schorzeniach, które mogą dotyczyć skóry, mięśni lub innych części ciała, a także wszelkich innych obawach, które mogą powodować problemy podczas masażu. Następnie weźmiesz prysznic przed rozpoczęciem masażu. Zapewniamy wszystkie ręczniki, mydła, szlafroki i obuwie. Wystarczy przyjść do Emerald Spa.

Dla pary uczęszczającej razem istnieją dwie opcje każdego rodzaju masażu: a) Jeden masażysta masuje każdą osobę pojedynczo, podczas gdy druga osoba obserwuje lub czeka. Ta opcja zajmie co najmniej 2 godziny. b) Dwóch masażystów: Para jest masowana w tym samym czasie. Doświadczeni masażyści dla pary to zazwyczaj jedna kobieta i jeden mężczyzna, a sesja może trwać 60, 90 lub 120 minut.

Niektóre z tych masaży mogą być również wykonywane na Tobie przez 2 masażystów w tym samym czasie, aby wykonać „masaż na cztery ręce”. Zapytaj o dostępność podczas rezerwacji.

Podczas masażu możesz komunikować się z terapeutą w sprawie nacisku, temperatury i swoich preferencji, ale aby osiągnąć maksymalne rezultaty, nie zaleca się innej rozmowy podczas masażu, ponieważ może to uniemożliwić relaks. Zazwyczaj jest czas na rozmowy przed lub po masażu. Podczas sesji skup się na oddychaniu, obecności i relaksie.

Pamiętaj też, że masaże należy regularnie powtarzać, aby zapewnić sobie dobre zdrowie (zarówno fizyczne, jak i psychiczne) oraz by były w pełni skuteczne. Zalecamy cotygodniowe wizyty, aby zainwestować w siebie.

1. Masaż klasyczny (szwedzki):

masaż szwedzkiMasaż szwedzki jest klasyczną techniką, która wykorzystuje długie, płynne ruchy, ugniatanie i opukiwanie oraz wibracje w celu pobudzenia relaksacji i krążenia. Łagodzi napięcie mięśni, zmniejsza stres i poprawia ogólne samopoczucie, dzięki czemu jest świetną opcją dla początkujących. Zwykle jest to 60 minut (całe ciało) lub 90 minut (obejmuje całe ciało, twarz i głowę). Masaż ten można wykonać opcjonalnie w bieliźnie. Twój masażysta może być płci, którą wolisz, i będzie ubrany. Masaż wykonywany jest dłońmi i ramionami.

2. Masaż relaksacyjny:

Ten delikatny masaż ma na celu uspokojenie umysłu i ciała za pomocą długich, kojących ruchów i lekkiego nacisku. Jest idealny dla osób poszukujących odprężenia, jasności umysłu i ogólnego poczucia spokoju. Zastosowana muzyka, światłoterapia i aromaterapia zapewnią relaksującą atmosferę. Zalecamy skorzystanie z pakietu masaży, który obejmuje relaks w saunie i jacuzzi z widokiem na spokojny ogród. Masaż ten można wykonać opcjonalnie w bieliźnie. Twój masażysta może być płci, którą wolisz, i będzie ubrany. Masaż wykonywany jest dłońmi i ramionami.

3. Lomi-Lomi Nui Massage:

Masaż lomi lomiPochodząca z Hawajów Lomi-Lomi Nui jest holistyczną techniką, która integruje uzdrawianie fizyczne, emocjonalne i duchowe. Wykorzystuje ciągłe, rytmiczne i płynne ruchy oraz delikatne rozciąganie w celu uwolnienia blokad i przywrócenia równowagi. Ten rodzaj masażu jest idealny dla osób poszukujących harmonii emocjonalnej i fizycznej. Masaż ten można wykonać opcjonalnie w bieliźnie. Twój(a) masażyst(k)a, wybranej płci, którą wolisz, i będzie ubrany. Masaż wykonywany jest dłońmi i ramionami.

4. Masaż tantryczny:

Czerpiąc ze starożytnych praktyk indyjskich, masaż tantryczny koncentruje się na zrównoważeniu energii i rozbudzeniu zmysłów. Poprzez delikatny dotyk, medytację i pracę z oddechem, promuje emocjonalne i fizyczne uzdrowienie, a także zwiększoną samoświadomość i rozwój duchowy. Dla niektórych istnieje „duchowe” połączenie, ponieważ twoje czakry są błogosławione i przebudzone. Jest bardzo zmysłowy, z bliskim kontaktem osobistym i uściskami. Masaż może być wykonywany z terapeutką topless lub bez ubrania, w zależności od długości masażu lub połączenia masaży zastosowanych w sesji, i polega na delikatnym dotyku całego ciała i głowy, dłońmi, ramionami, włosami itp. . Takie masaże są bardziej wymagające i zaawansowane, dlatego też mają wyższą cenę. Masaże tantryczne są odpowiednie i dostępne dla par lub singli/singielki

5. Masaż gorącymi kamieniami:

Ten rodzaj masażu przy użyciu rozgrzanych kamieni bazaltowych umieszczonych w strategicznych punktach rozluźnia napięcie mięśni i poprawia krążenie. Ciepło kamieni sprzyja głębokiemu relaksowi, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla osób z przewlekłym bólem lub stresem. Sesja rozpocznie się najpierw masażem klasycznym, podczas którego kamienie będą używane w różnych momentach sesji, zarówno przesuwając kamienie, jak i używając ich do wywierania nacisku, a także układania ich na ciele. Masaż ten można wykonać opcjonalnie w bieliźnie

6. Masaż sportowy tkanek głębokich:

Przeznaczony dla sportowców, sportowy masaż tkanek głębokich jest ukierunkowany na określone grupy mięśni i wykorzystuje bardzo mocny nacisk, aby uwolnić węzły i poprawić elastyczność. Pomaga w zapobieganiu urazom i regeneracji oraz może poprawić wyniki sportowe. Zwykle wykonuje się go za pomocą dłoni, łokci, ramion i specjalnych narzędzi do masażu, a nawet maszyn do masażu. Twój wykwalifikowany masażysta będzie ubrany, często będziesz okryty ręcznikiem, a do tego rodzaju masażu możesz założyć bieliznę. Takie sesje często się kumulują i możemy potrzebować więcej niż jednego spotkania.

7. Masaż Drenażu Limfatycznego:

Masaż Drenażu LimfatycznegoTen delikatny, rytmiczny masaż pobudza układ limfatyczny, pomaga w detoksykacji organizmu i zmniejszaniu obrzęków. Jest to szczególnie korzystne dla osób wracających do zdrowia po operacji lub zmagających się z obrzękiem limfatycznym. Podczas tego masażu możesz opcjonalnie nosić bieliznę, a Twój terapeuta będzie ubrany.

8. Masaż twarzy Kobido:

Pochodzący z Japonii Kobido to starożytny masaż twarzy, który łączy techniki akupresury i drenażu limfatycznego w celu odmłodzenia skóry i poprawy krążenia. Pomaga redukować zmarszczki, tonizuje mięśnie twarzy i poprawia ogólny stan skóry. Polega na delikatnych, rytmicznych ruchach i uciskaniu określonych punktów twarzy w celu pobudzenia krążenia, zmniejszenia napięcia i uzyskania zdrowej, promiennej cery. Zazwyczaj sesja trwa około 60 do 90 minut. W tym czasie praktykujący będzie pracował na różnych obszarach twarzy, w tym na czole, policzkach, linii szczęki i szyi. Należy pamiętać, że efekty masażu mogą się kumulować, a do osiągnięcia optymalnych rezultatów mogą być konieczne regularne sesje przez dłuższy czas.

 

To, że efekty wykorzystania mogą się kumulować, a do osiągnięcia rezultatów może być konieczne regularne sesje przez ten czas. Niezależnie od tego, czy szukasz relaksu, odprężenia, czy poprawy wyników sportowych, w Emerald Spa znajdziesz odpowiedni rodzaj masażu.

Comments are disabled.