O Nas

_

Rozpoczęte w 2021 roku Emerald Spa to maleńka oaza w Krakowie.

Spa położone jest w uzdrowiskowej okolicy Swoszowic, na południe od Krakowa, znanej od lat z właściwości leczniczych, parków i otwartej przestrzeni. Znajdujemy się jedynie 15-20 minut od centrum Krakowa.

Specjalizujemy się zwłaszcza w byciu SPA „domowo-butikowym” z rodzinną, przyjazną atmosferą, z dala od zimnych, większych obiektów komercyjnych. Nasze spa to miejsce zdrowia, relaksu i regeneracji sił, ale także miejsce nawiązywania przyjaźni, wspaniałej zabawy i dobrego jedzenia.

Nasz zespół to doświadczeni i wykwalifikowani masażyści, doradcy, terapeuci i saunmistrzowie. Wiemy, jak pomóc Ci się odprężyć, zrelaksować i poczuć się zregenerowanym – i zainspirować Cię do zmiany życia.

Uwielbiamy też tworzyć przestrzeń do spotkań, zapraszamy więc do udziału w naszych grupowych spotkaniach – spotkaniach zapoznawczych oraz warsztatach na tematy związane ze zdrowiem i witalnością.

Możesz też zarezerwować nasze spa na prywatne spotkania oraz wydarzenia zamknięte dla grupy lub pary.

Czegokolwiek potrzebujesz, skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

  • Relaks
  • Spa & Masaż
  • Dobra cena
  • Zdrowy

 

Przed wizytą rozejrzyj się po Emerald Spa. Nasz butik i uspokajające wnętrza zostały starannie zaprojektowane, aby ukoić Twoją duszę, zrelaksować się i leczyć.

 

Najczęściej zadawane pytania

Czy jesteś cały czas otwarty dla każdego?

Nie, nasze spa jest własnością prywatną, a nasze masaże, sauna/jacuzzi, basen i ogrody oraz prywatne pokoje są otwarte tylko podczas zorganizowanych imprez lub przyjęć (te imprezy organizujemy sami) lub ekskluzywnych przyjęć, które gościmy (po wcześniejszym uzgodnieniu) . Usługi masażu, pakiety i warsztaty można umówić w dowolnym momencie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Czy możemy przynieść własne jedzenie i napoje?

Przepraszamy! Nie jest dozwolone spożywanie żadnych posiłków i napojów niezakupionych w Spa. Możemy zapewnić różnorodne napoje, m.in. herbaty, kawy i soki owocowe.

Możemy zapłacić na miejscu?

Tak, możesz, ale w przypadku niektórych wydarzeń lub warsztatów z ograniczoną liczbą miejsc możemy poprosić o depozyt. Można zapłacić za masaż na miejscu po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Akceptujemy płatność gotówką, ale możliwa jest również karta kredytowa/debetowa lub blik.

W co ubieramy się w saunie, spa lub na Waszych imprezach?

Na wszystkich naszych wydarzeniach ubranie jest opcjonalne. Możesz je nosić lub nie w zależności od tego jak czujesz się najlepiej. Nasze sauny to prawdziwe, autentyczne sauny, a organizowane przez nas imprezy są prowadzone zgodnie z fińskimi tradycjami i zawierają niemieckie tradycje aufgus, w tym saunamistrza. Upewnij się, że znasz kulturę sauny. To zonacza, że odwiedzający są zazwyczaj nago. Jako uzdrowisko przyjazne naturystom, niektórzy ludzie mogą nie chcieć nosić ubrań również poza sauną. Istnieje możliwość opalania się, pływania, korzystania z jacuzzi, spożywania posiłków, relaksu i korzystania z całego obiektu bez ubrania.

W saunie NIE możesz nigdy nosić plastikowego kostiumu kąpielowego, ale możesz okryć się bawełnianym ręcznikiem lub prześcieradłem, jeśli chcesz. Miej na uwadze, że inni mogą być nago. Nie zakładaj niczego, co wcześniej nosiłeś w wannie z hydromasażem lub basenie (ponieważ może to zawierać chlor).

Prosimy wszystkich uczestników o przyniesienie co najmniej DWÓCH ręczników. Jednego dużego do siedzenia (w saunie i poza nią) i drugiego do wytarcia się po prysznicu lub jacuzzi. W saunie upewnij się, że twoja skóra nie dotyka drewnianych ławek. Ręcznik powinien znajdować się pod twoim ciałem, plecami i stopami (jeśli dotykają drewna).

Niektórzy dodatkowo ubierają czepek do sauny.

Przeczytaj więcej na temat etykiety w saunie na naszym blogu.

Podczas masażu zwykle byłeś nagi. Podczas masażu klasycznego (szwedzkiego) możesz nosić bieliznę z dolnymi partiami, jeśli wolisz.

Czy oferujecie zakwaterowanie?

Mamy do dyspozycji kilka pokoi, dla par, pokoje 4 osobowe oraz miejsca dla singli. Do dyspozycji Gości są wspólne łazienki (na tym samym poziomie co sypialnie oraz przy saunach). Pokoje nie są publicznie dostępne dla wszystkich, a jedynie jako część pakietu dla osób uczestniczących w jednym z naszych wydarzeń lub przyjęć. Zarezerwuj wcześniej, aby zabezpieczyć pokój, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Nocleg obejmuje wybór śniadań, a każdy pokój wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty, ręczniki i szlafroki.

Możesz również zarezerwować pokój na krótki czas (minimum 2 godziny) w dowolnym momencie – ale zadzwoń, aby zarezerwować z wyprzedzeniem.

Możemy zaparkować w Spa?

Na miejscu znajduje się ograniczona liczba bezpłatnych miejsc parkingowych dla maksymalnie 6 samochodów, ale naprzeciwko lub bardzo blisko spa dostępny jest dodatkowy bezpłatny parking. Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna jedynie dla pobytów z noclegiem. Nasz parking jest monitorowany, dyskretny i ukryty przed drogą.