Masaż

Oferujemy różne rodzaje masażu – klasyczny (szwedzki), relaksacyjny, lomi-lomi nui, tantryczny, gorącymi kamieniami, dla singli lub par. Wszystkie masaże są dostępne dla wszystkich osób, które mogą bezpiecznie skorzystać z masażu (w tym na przykład dla kobiet w ciąży lub niepełnosprawnych). Jeśli masz problemy medyczne, zdrowotne lub skórne, które Twoim zdaniem mogą uniemożliwić skorzystanie z masażu, najpierw skonsultuj się z lekarzem.

Podczas każdej sesji masażu możesz porozmawiać z masażystą, jeśli chcesz, lub po prostu odpocząć i zrelaksować się w ciszy. Skontaktuj się z terapeutą, jeśli istnieje potrzeba zmiany ciśnienia lub temperatury.

Każde spotkanie z masażem obejmuje darmowy drink powitalny (dowolnego rodzaju) oraz 10 minut czasu na przygotowanie (Przed masażem należy wziąć świeży prysznic).
Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz: ręczniki, olejki, żel pod prysznic, obuwie i wszystko, co jest potrzebne podczas sesji masażu. Wystarczy przyjechać – Ty możesz odpocząć, a my zajmiemy się resztą.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj, aby przeczytać o każdym stylu masażu i naszej ofercie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6